Informacje

9.12.2016 na terenie Parku Solidarności odbędzie się 1 bieg Mikołajkowy w Radomsku. Bieg zorganizowany jest przez grupę Biegaczy w Radomsku oraz MOSiR Radomsko i skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (liceum, technikum). Tego dnia odbędą się 3 biegi dla każdych ze szkół to są:
700m dla szkół podstawowych
1000m dla szkół gimnazjalnych
2 km - bieg główny dla uczniów powyżej 16 roku życia.
Zawody będą rozgrywane na terenie radomszczańskiego parku a trasa będzie zabezpieczona przez pracowników MOSiR. W każdym z trzech biegu prowadzona będzie klasyfikacja kobiet i osobno mężczyzn. Każdy ze zwycięzców swojej kategorii otrzyma nagrodę, dyplom a każdy z uczestników biegów pamiątke z biegu. Patronem imprezy jest dyrektor MOSiR - Marek Wyciszkiewicz oraz wicemistrzyni Polski w biegu na 5km - Karolina Półrola-Giza.
Zapraszamy wszystkie szkoły do udziału w biegu z Radomska jak i po za granicami miasta. Bieg ma na celu promowanie aktywności wśród młodzieży także w porze zimowej.
Zapisy odbywają się w biurze MOSiR, ul. Leszka Czarnego 22 w Radomsku oraz mailowo: mosir@radomsko.pl oraz biegacze.radomsko@gmail.com